Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5