Series
Ratings
405
Ever NightRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0