Titles you rated
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5