Movies
Ratings
90
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5