Movies
Ratings
488
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 2.5