Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0