Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0