Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The NetRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
We MonstersRated ★ 3.0
The Smell of UsRated ★ 1.5
Men & ChickenRated ★ 4.0
Mondomanila, or: How I Fixed My Hair After a Rather Long JourneyRated ★ 4.0
Heart of StoneRated ★ 3.5
Death of a SalesmanRated ★ 4.0
Who's Afraid of Virginia Woolf?Rated ★ 5.0