Movies
Ratings
641
The Florida ProjectRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5