Series
Ratings
37
Miss KoreaRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
Dr. FrostRated ★ 0.5
D-DayRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5