Titles you rated
Phone BoothRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ParkerRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5