Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0