Series
Ratings
117
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The Black Sheep GameRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0