Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
AdriftRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The PensionRated ★ 2.5
Student ARated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
The ForeignerRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Bleeding SteelRated ★ 2.5