Series
Ratings
364
Money's WarfareRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- Mr. QRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.5- BodyguardRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 3.0