Movies
Ratings
51
The IntouchablesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0