Series
Ratings
101
Another Miss OhRated ★ 4.0- Great InheritanceRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0