Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0