Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Who Are You?Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5