Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0