Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 1.5
Midnight FMRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
BlindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0