Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0