Series
Ratings
104- Three FriendsRated ★ 3.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 1.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
Yellow BootsRated ★ 4.0- Late Night HospitalRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 1.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0