Movies
Ratings
515
MidsommarRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5- Jung Kook: I am StillRated ★ 5.0