Series
Ratings
254
As You Stood ByRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
My Troublesome StarRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0