Series
Ratings
85
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0