Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0