Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Believe in LoveRated ★ 3.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 5.0