Series
Ratings
29
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5