Movies
Ratings
610
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0