Titles you rated
WayneRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
HwajungRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5