Titles you rated
- The Lost RoomRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5