Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 2.5
Memories of the SwordRated ★ 2.0
S.I.U.Rated ★ 1.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.0