Series
Ratings
24
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0