Titles you rated
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5