Movies
Ratings
392
JawsRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Boyz n the HoodRated ★ 4.0
StillwaterRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5