Titles you rated
The SopranosRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0