Titles you rated
Agents of MysteryRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0