Movies
Ratings
255
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
FlightRated ★ 2.5