Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Remi: Nobody’s BoyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5