Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 2.5
What Jennifer DidRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0