Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
The CursedRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5