Titles you rated
The Superman AgeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.5- Mission: Impossible Season 1Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
CarnivàleRated ★ 4.5- CarnivàleRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0