Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
FargoRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5