Series
Ratings
32
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0