Movies
Ratings
409
A Star Is BornRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.0