Movies
Ratings
110
TwilightRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5