Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.5
Michael H - Profession: DirectorRated ★ 4.5
The English PatientRated ★ 5.0
The BeguiledRated ★ 2.5
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 4.5
Water Drops on Burning RocksRated ★ 4.0