Titles you rated
ShameRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Nowhere BoyRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 0.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The NunRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0