Series
Ratings
12
GoblinRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5